Akcesoria do sprzętu fryzjerskiego

Akcesoria do sprzętu fryzjersiego

Nakładka do maszynki Moser, Wahl, Ermila 3, 6, 9, 12, 18, 25mm

Nakładka do maszynki Moser, Wahl, Ermila 3, 6, 9, 12, 18, 25mm
Nakładka do maszynki Moser, Wahl, Ermila 3, 6, 9, 12, 18, 25mm

Nakładka do maszynki Moser, Wahl i Ermila to praktyczne akcesorium do precyzyjnego strzyżenia włosów. Stabilnie trzyma się ostrza i ułatwia płynne prowadzenie maszynki. Po użyciu włosy są równo przycięte na wybraną długość, bez nierówności i rowków.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

15,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

BaByliss PRO Dyfuzor uniwersalny do włosów BABD05E

BaByliss PRO Dyfuzor uniwersalny do włosów BABD05E
BaByliss PRO Dyfuzor uniwersalny do włosów BABD05E

Dyfuzor BaBylissPRO BABD05E pomaga podkreślić naturalny skręt loków i fal, unosi włosy u nasady oraz ogranicza puszenie. Szeroka czasza równomiernie rozprowadza powietrze, a 3 wymienne wkładki pozwalają dopasować sposób suszenia do stylizacji.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

60,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Ładowarka do maszynki Moser, Wahl, Ermila - Oryginalny zasilacz

Ładowarka do maszynki Moser, Wahl, Ermila - Oryginalny zasilacz
Ładowarka do maszynki Moser, Wahl, Ermila - Oryginalny zasilacz

Oryginalny zasilacz / ładowarka do wybranych maszynek: •Moser •Wahl •Ermila Kompatybilna z modelami takimi jak: Ermila Magnum, Ermila Bella, Ermila Bellissima, Ermila Genio, Moser Li+Pro, Moser Li+Pro Mini, Moser Chromstyle, Moser T-Cut, Wahl Power+

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

99,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

BaByliss PRO Artists Wedge Blade FX8700ME - ostrze do maszynek BaByliss

BaByliss PRO Artists Wedge Blade FX8700ME - ostrze do maszynek BaByliss
BaByliss PRO Artists Wedge Blade FX8700ME - ostrze do maszynek BaByliss

BaByliss PRO Artists Wedge Blade to ostrze stworzone z myślą o profesjonalistach. Wykonane z najwyższej jakości japońskiej stali, oferuje doskonałą trwałość i precyzję. Szerokość ostrza to 45mm. Pasuje do maszynek BaByliss PRO FX895E, FX8700 i FX825.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

110,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

BaByliss PRO Dyfuzor do Suszarek do włosów BABD11E

BaByliss PRO Dyfuzor do Suszarek do włosów BABD11E
BaByliss PRO Dyfuzor do Suszarek do włosów BABD11E

BaByliss PRO BABD11E to profesjonalny dyfuzor do suszarek Excess HQ, Caruso HQ, Veneziano HQ, Levante i Black Star Ionic. Równomiernie rozprasza powietrze, pomaga zwiększyć objętość, unieść włosy u nasady oraz podkreślić naturalny skręt loków i fal.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

BaByliss PRO Dyfuzor do Suszarki do włosów BABD12E

BaByliss PRO Dyfuzor do Suszarki do włosów BABD12E
BaByliss PRO Dyfuzor do Suszarki do włosów BABD12E

Dyfuzor BaBylissPRO BABD12E pomaga podkreślić naturalny skręt loków i fal, zwiększyć objętość oraz unieść włosy u nasady. Rozproszony nawiew ogranicza puszenie, a dedykowane mocowanie zapewnia stabilną pracę z kompatybilnymi suszarkami BaByliss PRO.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Wahl Diamond Blade Ostrze do maszynki 1854-7023

Wahl Diamond Blade Ostrze do maszynki 1854-7023
Wahl Diamond Blade Ostrze do maszynki 1854-7023

Ostrze Wahl Diamond Blade 1854-7023 to profesjonalne, diamentowo szlifowane ostrze z powłoką węglową. Jest 40 razy trwalsze od standardowych, pasuje do maszynek Moser, Wahl i Ermila. Wymagania konserwacyjne są znacznie mniejsze, można płukać pod wodą

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

215,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Babyliss Pro Spray fx 4 in 1 - 150ml - Spray do czyszczenia, oliwienia i schładzania ostrzy w maszynkach fryzjerskich

Babyliss Pro Spray fx 4 in 1 - 150ml - Spray do czyszczenia, oliwienia i schładzania  ostrzy w maszynkach fryzjerskich
Babyliss Pro Spray fx 4 in 1 - 150ml - Spray do czyszczenia, oliwienia i schładzania ostrzy w maszynkach fryzjerskich

Spray do ostrzy maszynek chłodzący, czyszczący, smarujący i zapobiegający korozji ostrza w maszynce fryzjerskiej oraz przedłużający żywotność zarówno noża jak i maszynki, dzięki zmniejszaniu tarcia w czasie pracy urządzenia.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

26,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 x 100ml = 17,34 zł )
szt.

Barb Oil Oliwka do konserwacji maszynek 120ml

Barb Oil Oliwka do konserwacji maszynek 120ml
Barb Oil Oliwka do konserwacji maszynek 120ml

Oliwka Barb jest bezbarwna, bezzapachowa i nietoksyczna. Ma właściwości antykorozyjne i smarne. Przedłuża żywotność ostrzy maszynek, konserwuje nożyczki fryzjerskie i cążki kosmetyczne. Neutralna dla tworzyw sztucznych, zapewnia płynną pracę narzędzi.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

19,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 x 100ml = 16,25 zł )

Barberossa Clean & Oil 5w1 500ml - Spray do maszynek i narzędzi

Barberossa Clean & Oil 5w1 500ml - Spray do maszynek i narzędzi
Barberossa Clean & Oil 5w1 500ml - Spray do maszynek i narzędzi

Spray do dezynfekcji sprzętu i akcesoriów w salonach fryzjerskich oraz barberskich np. nożyczki, grzebienie, maszynki do włosów, trymery, brzytwy itp. Wykazuje działanie bakteriobójcze. Clean&Oil nie wpływa negatywnie na jakość ostrzy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

29,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 x 100ml = 5,90 zł )
szt.

Captain Cook Machine Oil 500ml - Spray do maszynek fryzjerskich

Captain Cook Machine Oil 500ml - Spray do maszynek fryzjerskich
Captain Cook Machine Oil 500ml - Spray do maszynek fryzjerskich

Spray do ostrzy maszynek chłodzący, dezynfekujący, smarujący i zapobiegający korozji ostrza w maszynce fryzjerskiej oraz przedłużający żywotność zarówno noża jak i maszynki, dzięki zmniejszaniu tarcia w czasie pracy urządzenia.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena:

44,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 x 100ml = 8,80 zł )

Fox Barber Expert Blade Spray 500ml

Fox Barber Expert Blade Spray 500ml
Fox Barber Expert Blade Spray 500ml
Spray do ostrzy maszynek chłodzący, czyszczący, smarujący i zapobiegający korozji ostrza w maszynce fryzjerskiej oraz przedłużający żywotność zarówno noża jak i maszynki, dzięki zmniejszaniu tarcia w czasie pracy urządzenia.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena:

48,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 x 100ml = 9,60 zł )

Fox dyfuzor silikonowy do suszarki

Fox dyfuzor silikonowy do suszarki
Fox dyfuzor silikonowy do suszarki

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

63,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Fox dyfuzor uniwersalny

Fox dyfuzor uniwersalny
Fox dyfuzor uniwersalny

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

65,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Fox mocowanie pojemnika na wode do nawilżacza

Fox mocowanie pojemnika na wode do nawilżacza
Fox mocowanie pojemnika na wode do nawilżacza

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

180,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Fox Nakładka do podcinania rozdwojonych końcówek

Fox Nakładka do podcinania rozdwojonych końcówek
Fox Nakładka do podcinania rozdwojonych końcówek
FOX nakładka do podcinania włosów z rozdwojonymi końcówkami •Podcina od 3 do 10mm długości każdego rozdwojonego włosa •Maksymalna ochrona na całej długości włosów •Pasuje do większości maszynek fryzjerskich

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

69,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Magic Blade Ostrze do maszynek Moser, Wahl, Ermila

Magic Blade Ostrze do maszynek Moser, Wahl, Ermila
Magic Blade Ostrze do maszynek Moser, Wahl, Ermila

Profesjonalne ostrze maszynki moser chromstyle PRO •Regulowane ostrze w zakresie od 0,7mm do 3mm •Wykonane ze stali nierdzewnej •Ostrzone diamentowo •Szerokość ostrza to 46mm •Kompatybilna z maszynkami Moser, Wahl i Ermila

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

175,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Moser akumulator do maszynki Genio

Moser akumulator do maszynki Genio
Moser akumulator do maszynki Genio

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

119,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Moser/Wahl/Ermila Nakładka zestaw 1881-7170-6szt

Moser/Wahl/Ermila Nakładka zestaw 1881-7170-6szt
Moser/Wahl/Ermila Nakładka zestaw 1881-7170-6szt

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

55,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt. = 9,18 zł )

Nakładka do maszynki Moser 1230

Nakładka do maszynki  Moser 1230
Nakładka do maszynki Moser 1230

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

12,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Nakładka do maszynki FOX Flamenco, Techno, Swing

Nakładka do maszynki FOX Flamenco, Techno, Swing
Nakładka do maszynki FOX Flamenco, Techno, Swing

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Nakładka do maszynki Jaguar CM2000

Nakładka do maszynki Jaguar CM2000
Nakładka do maszynki Jaguar CM2000

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Nakładka do Panasonic ER1611, ER-GP80, ER1512 3mm

Nakładka do Panasonic ER1611, ER-GP80, ER1512 3mm
Nakładka do Panasonic ER1611, ER-GP80, ER1512 3mm

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Nakładka dwustronna 9mm/12mm do maszynki Panasonic ER1411, ER1421

Nakładka dwustronna 9mm/12mm do maszynki Panasonic ER1411, ER1421
Nakładka dwustronna 9mm/12mm do maszynki Panasonic ER1411, ER1421

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

38,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Nakładki do Wahl Super Taper- Różne rozmiary

Nakładki do Wahl Super Taper- Różne rozmiary
Nakładki do Wahl Super Taper- Różne rozmiary

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Nasadka magnetyczna do maszynki Moser Wahl Ermila - 1,5mm - 12mm 1szt

Nasadka magnetyczna do maszynki Moser Wahl Ermila - 1,5mm - 12mm 1szt
Nasadka magnetyczna do maszynki Moser Wahl Ermila - 1,5mm - 12mm 1szt

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Nasadki magnetyczne do maszynki Moser Wahl Ermila - 6szt

Nasadki magnetyczne do maszynki Moser Wahl Ermila - 6szt
Nasadki magnetyczne do maszynki Moser Wahl Ermila - 6szt

Zestaw nasadek magnetycznych: 1,5mm, 3mm, 4,5mm 6mm 9mm 12mm Kompatybilne z maszynkami: Moser: 1854, 1871, 1874, 1876, 1877, 1884, 1886, 1887, 1888 Wahl: 1872, 1876, 4212 Ermila: 1854, 1870, 1885

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

110,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Oliwka konserwująca do ostrzy 5ml

Oliwka konserwująca do ostrzy 5ml
Oliwka konserwująca do ostrzy 5ml

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 x 100ml = 198,00 zł )
szt.

Ostrze do Fox Flamenco/Swing/Techno

Ostrze do Fox Flamenco/Swing/Techno
Ostrze do Fox Flamenco/Swing/Techno

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

99,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Ostrze do Fox Tango

Ostrze do Fox Tango
Ostrze do Fox Tango

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

96,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Ostrze do Jaguar CM2000

Ostrze do Jaguar CM2000
Ostrze do Jaguar CM2000

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

199,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

Ostrze do Moser 1230

Ostrze do Moser 1230
Ostrze do Moser 1230

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

135,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Ostrze do Wahl Super Taper

Ostrze do Wahl Super Taper
Ostrze do Wahl Super Taper

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

99,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Regulowane ostrze do maszynek fryzjerskich Moser

Regulowane ostrze do maszynek fryzjerskich Moser
Regulowane ostrze do maszynek fryzjerskich Moser
Niskotnące ostrze do maszynek fryzjerskich Moser Kształt ostrza pozwala na krótkie i precyzyjne cięcie już od 0,5mm a oznaczenia na nożu pozwalają bardzo łatwo i szybko regulować wysokość cięcia (aż do 2mm). Ostrze do maszynek • Moser

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

189,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Wahl Blade ice 4 w 1 spray 400ml

Wahl Blade ice 4 w 1 spray 400ml
Wahl Blade ice 4 w 1 spray 400ml
Spray do ostrzy maszynek chłodzący, czyszczący, smarujący i zapobiegający korozji ostrza w maszynce fryzjerskiej oraz przedłużający żywotność zarówno noża jak i maszynki, dzięki zmniejszaniu tarcia w czasie pracy urządzenia.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

39,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 Litr = 99,75 zł )
szt.

Wahl Clipper Oil - olejek do smarowania ostrzy maszynek do włosów 118ml

Wahl Clipper Oil - olejek do smarowania ostrzy maszynek do włosów 118ml
Wahl Clipper Oil - olejek do smarowania ostrzy maszynek do włosów 118ml

Oliwka do ostrzy w maszynkach i trymerach fryzjerskich
•zwiększa żywotność ostrza i maszynki
•odciąża silnik maszynki minimalizując tarcie ostrza
•zapobiega efektowi szarpania włosów podczas strzyżenia
•ogranicza nagrzewanie się urządzenia

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 x 100ml = 29,68 zł )
szt.

Wahl Ostrze do maszynki Wahl Magic Clip Cordless

Wahl Ostrze do maszynki Wahl Magic Clip Cordless
Wahl Ostrze do maszynki Wahl Magic Clip Cordless

Profesjonalne ostrze maszynki Wahl Magic Clip Cordless •Regulowane ostrze w zakresie od 0,8mm do 2,5mm •Szerokość ostrza to 46mm •Kompatybilna z maszynką Wahl Magic Clip Cordless

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

258,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 32 641 10 76
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl