Opcje przeglądania

Ręczniki Jednorazowe Fryzjerskie

Ręczniki fryzjerskie są potrzebne w każdym salonie. Warto się zdecydować na ręczniki fryzjerskie jednorazowe, żeby praca była łatwiejsza i przyjemniejsza ale przede wszystkim aby zadbać o higienę. Dla klientów jest to niezwykle ważne by zachować wszelkie środki ostrożności. Dlatego ale nie tylko, należy też dezynfekować powierzchnię, która ma kontakt ze skórą. Do tego również przyda Ci się ręcznik fryzjerski jednorazowy.

Ręczniki jednorazowe fryzjerskie

Ręcznik Rolka Celulozowa Basic Extra 260 mm Ręcznik Rolka Celulozowa Basic Extra 260 mm
Producent: EKO HIGIENA
Cena:

54,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 mb = 0,59 zł )

Cena netto: 43,90 zł

szt.
zobacz więcej
Ręczniki włókninowe fryzjerskie 70x50 białe 50szt Ręczniki włókninowe fryzjerskie 70x50 białe 50szt
Producent: EKO HIGIENA
Cena:

27,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,54 zł )

Cena netto: 21,95 zł

opakowanie
zobacz więcej
Ręcznik papierowy fryzjerski z dwuwarstwowej, klejonej celulozy na rolce Ręcznik papierowy fryzjerski z dwuwarstwowej, klejonej celulozy na rolce
Producent: EKO HIGIENA
Cena:

39,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 mb = 0,16 zł )

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Ręczniki jednorazowe fryzjerskie czarne 70x50 - 100szt Ręczniki jednorazowe fryzjerskie czarne 70x50 - 100szt
Producent: EKO HIGIENA
Cena:

54,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,54 zł )

Cena netto: 43,90 zł

opakowanie
zobacz więcej
Ręcznik flizelinowy fryzjerski Basic Extra Gładki 70x50 100szt Ręcznik flizelinowy fryzjerski Basic Extra Gładki 70x50 100szt
Producent: EKO HIGIENA
Cena:

48,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,48 zł )

Cena netto: 39,02 zł

opakowanie
zobacz więcej
Ręcznik medyczny celulozowy w rolce (celuloza Airlaid rolka) 26cm/95m - 70g/m² Ręcznik medyczny celulozowy w rolce (celuloza Airlaid rolka) 26cm/95m - 70g/m²
Producent: EKO HIGIENA
Cena:

54,00 zł

zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 mb = 0,59 zł )

Cena netto: 50,00 zł

zobacz więcej

Ręczniki fryzjerskie

Czy warto z nich korzystać? Uważamy że tak, warto używać jednorazowych ręczników fryzjerskich ze względów higienicznych ale nie tylko. Jak mówi przysłowie, czas to pieniądz a więc zamiast poświęcać go na pranie ręczników i ich wymianę, możesz go spędzić na wykonaniu następnego zabiegu fryzjerskiego lub zrobić sobie chwilę przerwy na kawę.

Klienci stają się coraz bardziej świadomi zasad higieny. Bardzo ważnym zadaniem fryzjerów jest dopilnować aby w tej kwestii nie było niedociągnięć. Jednorazowe ręczniki fryzjerskie stały się absolutną podstawą każdego salonu fryzjerskiego i są równie ważne jak dezynfekcja powierzchni, sprzętów i narzędzi. Ponadto, jednorazowe ręczniki fryzjerskie świetnie nadają się do przecierania dezynfekowanych powierzchni.

Ręczniki jednorazowe fryzjerskie

Do czego można ich używać? Fryzjerzy często używają ich do osuszania włosów, wycierania rąk oraz do sprzątania. Ręczniki fryzjerskie są bardzo chłonne, dlatego bez problemu zetrzesz rozlany płyn. Ręczniki jednorazowe fryzjerskie są odporne na rozrywanie i większość z nich nie rozmaka w wodzie tak jak zwykły papier. Dezynfekcja powierzchni staje się kompletna gdy masz ze sobą ręczniki fryzjerskie jednorazowe. Po spryskaniu preparatem odczekaj, przetrzyj daną powierzchnię i wyrzuć ręcznik.

Ręczniki fryzjerskie jednorazowe nie tylko dla fryzjerów?

Te jednorazowe produkty polubili nie tylko fryzjerzy. Ręcznik jednorazowy fryzjerski znalazł również dla siebie miejsce w wielu kuchniach gdzie służy jako papier do odsączania tłuszczu, ścierka do sprzątania oraz papier do osuszania naczyń. W gastronomii często są stosowane jako ochrona blatów i stołów przed zabrudzeniem Największą zaletą stosowania ręczników fryzjerskich w kuchni jest wydajność i trwałość. To bardzo mocne produkty, odporne na rozrywanie i w większości nie rozmakające w wodzie. A jak prezentuje się wydajność takich ręczników? W Rewo24 znajdziesz przeliczoną cenę za 1mb lub 1szt. takiego produktu. Pozwoli Ci to wybrać który wariant jest dla Ciebie najbardziej opłacalny. 

Z czego są zrobione jednorazowe ręczniki fryzjerskie?

Producenci wytwarzają ręczniki fryzjerskie z różnych materiałów. Najpopularniejsze są ręczniki ręczniki fryzjerskie z włókniny. To najbardziej wytrzymałe produkty, potrafiące znieść najgorsze traktowanie ;). Wszystkim fryzjerom znane są również ręczniki z celulozy i to właśnie te zazwyczaj są stosowane również w kuchniach.

Od materiału z jakiego jest wykonany ręcznik fryzjerski, zależy jego sposób pakowania. Ręczniki z celulozy są dostępne nawinięte na rolki a ręczniki fryzjerskie włókninowe są składane w kostkę i sprzedawane w kompletach 50 lub 100szt.

Absolutnymi bestsellerami i ulubionymi ręcznikami fryzjerskimi są Rola celulozowa Extra 250m oraz ręczniki włókninowe 70x50cm. Przetestuj który z dwóch wymienionych, najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Masz pytanie? Zadzwoń! 32 641 10 76
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl